Preskočiť na obsah

Naše služby

Prečo si vybrať Kafé LAMPY

Kafé LAMPY sú ideálne pre vaše biznis stretnutia, konferencie, teambuildingové aktivity, firemné večierky, semináre, kurzy, školenia, workshopy, súkromné oslavy, malé svadby alebo krsty kníh.

Celý priestor s rozlohou 338 m2 tvorí päť jedinečných priestorov s kapacitou 150 hostí. Miestnosti sú vybavené modernou prezentačnou technikou a novým autonómnym chladiacim systémom. Catering na mieru a coffeebreak-ové prestávky sú samozrejmosťou.

Naše služby

Biznis školenia a workshopy

Zorganizujte si workshop, konferenciu alebo teambuilding. Profesionálne vybavenie a občerstvenie zabezpečíme my.

Biznis eventy a podujatia

Zažite biznis event v priestoroch, ktoré prispôsobíme na mieru vašim požiadavkám.

Výstavy a vernisáže

Plánujete výstavu alebo vernisáž? Staňte sa súčasťou nášho, už vyše 9-ročného úspešného príbehu galérie LAMPY.

Kaviareň a Street View Bar

Príďte si k nám vychutnať kvalitnú kávu, inšpiratívne umenie alebo dianie a ruch ulice.

Súkromné oslavy – uzavreté spoločnosti

Oslávte narodeniny, rozlúčku zo slobodou, stretávku zo školy či menšiu svadbu v jedinečných priestoroch Kafé LAMPY, culture & club & coffee.

Neváhajte a zarezervujte si naše priestory

Povedali o nás

Spätná väzba

Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. Neustále inovujeme a rozširujeme ponuku našich služieb a výberových zrnkových káv. Jedine s vami totiž dokážeme žiariť na pravom brehu Dunaja a ďalej rozširovať rady petržalských kávičkárov.

Centrum pre deti a rodiny Repuls

„Miesto priateľstva, porozumenia a pomoci. LAMPY, culture & club & coffee  nie sú iba o výbornej kávičke, umeleckých zážitkoch a veselej spoločnosti. Je to bod na mape mesta, v ktorom sa pravidelne stretávajú srdeční ľudia ochotní pomáhať. Prinášajú krajšie Vianoce tým, ktorí nemajú dostatok možností plniť detské túžby a sny. Srdečne ďakujeme za mnoho rokov vašej nezištnej podpory rodinkám, ktoré obývajú naše krízové centrum.“

~ Centrum pre deti a rodiny Repuls

EOS KSI Slovensko, s.r.o.

„Priestory LAMPY, culture & club & coffee  nám vyhovujú z viacerých dôvodov, lokalita, moderné a zároveň veľmi útulné pre účely školení a workshopov. Oceňujeme technické možnosti vybavenia miestností – stropný dataprojektor, flipchartové tabule, ktoré sú nevyhnutné pre interaktívne vzdelávanie v dnešnej dobe. Prostredie je inšpiratívne, príjemne a podnetné pre účastníkov aj lektorov. Spätné väzby našich účastníkov školení boli pozitívne, oceňovali prístup personálu, prostredie aj dostupnosť autom alebo MHD. Účastníci školenia ocenili aj ochutnávku kávy, ktorú zažili počas prestávky teamlíderského workshopu. Cítili sme sa u vás ako vítaný klient a ľudia boli spokojní. Ďakujeme.“

~ EOS KSI Slovensko, s.r.o.

SPIE ELEKTROVOD, a.s.

„Pre LAMPY culture & club & coffee sme sa rozhodli najmä kvôli perfektnej technike, ktorú ponúkajú. Zvuk je ostrý, meetingy online nie sú problém. Multifunkčná obrazovka je skvelý doplnok pre úspešné prezentovanie. Vždy sa tu cítime veľmi príjemne. Je o nás naozaj veľmi dobre postarané. V Kafé Lampy sa nám snažia splniť všetky požiadavky. Pravidelne počas dňa dopĺňajú coffee break a ponúkajú kvalitnú, dobrú kávu, dokonca aj s rastlinným mliekom. Páčia sa nám tiež priestory. Sú dobre členité, máme tam súkromie i pohodlie. Cítime sa v nich útulne, ako doma. Po stenách visia nádherné obrazy, ktoré pravidelne menia. Naviac, kedykoľvek počas workshopu vieme vyjsť z VIP salónika von a vybaviť si telefonáty. Jednoznačne odporúčame.“

~ SPIE ELEKTROVOD, a.s.

EVER LUTION, s.r.o.

„Ďakujeme ešte raz za zorganizovanie eventu. Bolo to výborné.“

~ EVER LUTION, s.r.o.

Prečítajte si to najlepšie z nášho blogu

„Čo nedokážeš sám, to dokážeme spolu …“ spoznávate v týchto slovách text…

Kafé Lampy hneď v úvode roka „naplnilo šťastie.“ Konkrétne výtvarníčka ANNA…

13.08.2022 / Zo života firmy

Tnečník, choregraf a inštruktor Mário Lopez je príkladom toho, ako sa môže…

Elena Tomovčíková  – absolvovala odbor Automatizované systémy riadenia na Prevádzkovo ekonomickej…

14.01.2021 / Zo života firmy

Zdá sa, že svetlé kávy sú čoraz žiadanejšie. Tento trend…

Martina Švirlochová pracuje 13.rokov v Slovenskom rozhlase. V Rádiu Regina Západ moderuje ranné…

Robo Srnka je v bežnom živote školiteľom v technickej oblasti, v oblasti účtovníctva a projektového…

Moderátor v rádiu, profesor a teraz sa naplno venuje tvorbe…

Minulý rok sa v Kafé Lampy premietal krátky ekologický film The…

Historik, spisovateľ a smelo možno povedať aj popularizátor slovenskej histórie, Pavel…

Vyrastala v Starom meste, no dnes sa cíti pohodlne práve…

Objavte naše jedinečné priestory

VIP salónik

Náš salónik s rozlohou 80 m² a kapacitou 20 miest na sedenie si vás ihneď získa profesionálnou prezentačnou technikou aj absolútnym súkromím.

Sála LAMPY

Nechajte sa prekvapiť priestorom, vybavením a flexibilitou využitia sály LAMPY. Pri vstupe vás hneď zaujme moderné vybavenie a príjemná atmosféra.

Galéria

Navštívte našu presvetlenú a útulnú galériu. Výborne sa hodí na výstavu, vernisáž, otvorený workshop, prezentáciu vašich služibe alebo krst knihy.

Street View Bar

Objavte náš jedinečný bar na prízemí. Zastavte sa tu na chvíľu a sledujte dianie ulice alebo si príďte vyzdvihnúť svoj obľúbený balíček odrodovej kávy.