Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Prenájom priestorov

Prenájom jedinečných priestorov

Lampy, culture & club & coffee 

Kafé LAMPY tvorí päť jedinečných a navzájom oddelených priestorov s kapacitou 150 miest

VIP salónik – Sála LAMPY – Galéria – Kaviareň – Street View Bar. Spolu 338 m2.

Celý priestor je vybavený profesionálnou prezentačnou technikou (2x projekčné plátno, 2x projektor, stropné ozvučenie, 1x veľkoplošný prezentačný televízor, mikrofóny, štúdiové svetlá) a novým autonómnym chladiacim systémom, ktorý spĺňa vysoké hygienické štandardy.

Samozrejmosťou je catering a coffee break, ktorý zabezpečujeme s možnosťou výberu z viacerých ponúk, či už teplého alebo studeného bufetu.

LAMPY, culture & club & coffee je ideálny priestor na vaše súkromné oslavy, svadby, krsty, módne prehliadky, firemné večierky, biznis stretnutia, tlačové konferencie, semináre, kurzy, školenia a workshopy a pravidelné výstavy diel. Záleží len na vás. Multifunkčnosť našich priestorov si zamilujete.

Vip salónik

Zaručí vám 100% súkromie.

Interiér inšpirovaný aristokratickými anglickými klubmi, v ktorom organizujeme pravidelné výstavy obrazov, fotografií a sochárskeho umenia si vás ihneď získa. K dispozícii máte TV obrazovku s HDMI pripojením, ako aj profesionálne stropné ozvučenie priestorumikrofón.

VIP salónik naši klienti najčastejšie využívajú na biznis raňajky, brainstormingy, obchodné stretnutia, súkromné eventy, výstavy, vernisáže, malé tlačové konferencie, firemné večierky, prezentácie, krsty a komorné koncerty. Členovia nášho VIP klubu na salóniku oceňujú predovšetkým príjemné prostredie so zárukou absolútneho súkromia.

Kapacita priestoru s rozlohou 80 m2 je 20 miest na sedenie, s možnosťou pridania 10-tich barových stoličiek a sklenených stolov.

Aktuálny cenník:
Do 5 hodín vrátane technického vybavenia 195 € bez DPH (254 € s DPH)
Do 9 hodín vrátane technického vybavenia 250 € bez DPH (300 € s DPH)
Flipchart + papier a písacie potreby 12 € bez DPH (14,40 € s DPH)

SÁLA LAMPY

Nechajte sa prekvapiť priestorom, moderným vybavením a flexibilitou využitia našej Sály LAMPY. Z vybavenia vás okamžite zaujme moderná audiotechnika, v rámci ktorej môžete využiť stropné ozvučenie priestoru, dataprojektor, výsuvné premietacie plátno a dva bezdrôtové mikrofóny.

Osvetlenie Sály LAMPY umožňuje využiť viacero svetelných efektov. Je preto ideálna na workshopy, tlačové konferencie, tematické podujatia a vystúpenia rôznych umelcov hudobného, divadelného či literárneho sveta. V Sále LAMPY organizujeme pravidelné výstavy obrazov, fotografií a prezentácie krátkych filmov. Miestnosť je využívaná aj ako tanečná sála alebo priestor na detské párty.

Kapacita priestoru s rozlohou 80 m2 je 70 miest na sedenie/ 80 na státie. Miestnosť prenajímame prázdnu i so stolmi, podľa požiadaviek klientov.

Aktuálny cenník:
Do 5 hodín vrátane technického vybavenia 170 € bez DPH (204 € s DPH)
Do 9 hodín vrátane technického vybavenia 220 € bez DPH (264 € s DPH)
Flipchart + papier a písacie potreby 12 € bez DPH (14,40 € s DPH)

Galéria

Presvetlený útulný priestor s predsunutou galériovou terasou, ktorý je možné prepojiť i so Sálou LAMPY a zvýšiť tak kapacitu priestoru. Galéria je miestnosť, v ktorej si vychutnáte drink a máte prehľad o všetkom, čo sa okolo vás deje.

Priestor sa hodí aj na otvorený workshop, prezentáciu alebo krst knihy, kde nikto neruší ostatných neskorým príchodom. Súčasťou vybavenia je dataprojektor, výsuvné premietacie plátno, HDMI pripojenie, stropné ozvučenie priestoru a mikrofón.

Aktuálny cenník:
Do 5 hodín 85 € bez DPH (102 € s DPH)
Do 9 hodín 120 € bez DPH (144 € s DPH)
Flipchart + papier a písacie potreby 12 € (14,40 € s DPH)

Kaviareň

Priestor, ktorý vás očarí vôňou čerstvo praženej kávy, príjemnou hudbou a pokojným prostredím vhodným na pracovné i súkromné stretnutia. Kaviareň sa často vyuzžíva aj na posedenia s knihou z našej knižnice a na pravidelné workshopy o káve.

Steny kaviarne zdobia diela talentovaných slovenských i zahraničných umelcov a fotografov, ktoré si môžete v prípade záujmu zakúpiť.

Kapacita priestoru je 18-25 miest na sedenie.

Street view bar

Príďte a zažite priestor na prízemí, ktorý si všetci zamilovali na prvý pohľad. Jeho dominantou je príjemné sedenie pre tých, ktorí sa chcú na chvíľu zastaviť a sledovať dianie ulice alebo si len prišli po svoj obľúbený balíček odrodovej kávy.

Neprehliadnuteľná je aj veľká LED obrazovka, na ktorej nájdete naše aktuálne výstavy a podujatia prebiehajúce na hornom poschodí.Kontaktujte nás

    Rezervujte si naše priestory ešte dnes

    Neváhajte a napíšte nám. Radi vás osobne prevedieme našimi priestormi a odpovieme vám na všetky vaše otázky.

    LAMPY, culture & club & coffee

    Černyševského 42, Bratislava 851 01
    budova Tatra City