Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Priestory

Objavte naše unikátne priestory

Multifunkčnosť priestorov v LAMPY, culture & club & coffee 

LAMPY tvorí 5 jedinečných a navzájom oddelených priestorov. VIP salónik Sála LAMPY Galéria Kaviareň na hornom poschodí, Street View Bar na prízemí. Spolu až 338 m². Maximálna kapacita je 150 hostí. Celý priestor je vybavený profesionálnou prezentačnou technikou (projekčné plátna a projektory, veľkoplošná TV, stropné ozvučenie, mikrofóny, štúdiové svetlá) a novým autonómnym chladiacim systémom. Samozrejmosťou sú cateringové služby. K dispozícií máme taktiež výhodné Coffee Break balíčky.

Kaviareň

Sála LAMPY

VIP salónik

Galéria

Street view bar

Neváhajte a zarezervujte si naše priestory

Pozrite si naše služby

Naše priestory sú tu pre váš biznis, pracovné stretnutia, školenia, ale i súkromné oslavy. Poskytneme vám všetko, čo potrebujete na výstavu, workshop či prezentáciu svojich služieb. Nad šálkou kvalitnej kávy a dobrou knihou si oddýchnete v našej príjemnej Kaviarni alebo obľúbenom Street View Bare. Záleží len na vás. Multifunkčnosť našich priestorov si zamilujete.

Navštívte nás na pravom brehu Dunaja

V LAMPY, culture & club & coffee umenie milujeme. Naše nadšenie prenášame aj na ľudí, ktorí nás bežne nenavštevujú. Výhodou našich piatich od seba oddelených priestorov je, že vďaka neustále prebiehajúcim workshopom a biznis stretnutiam sa tvorba výtvarníkov otvára ďaleko širšiemu publiku. Veríme, že si diela talentovaných slovenských a zahraničných umelcov zaslúžia dostať sa z ateliérov a našich stien k ľuďom, do ich domovov a pracovného prostredia. Prijmite naše pozvanie a vychutnajte si kvalitnú odrodovú kávu i exkluzívny galerijný priestor v Petržalke.

Andrea Reichová
majteľka

Prečítajte si to najlepšie z nášho blogu

1. Prečo fotografia? A nedá mi, pôvod výrazu fotografia je…

„Čo nedokážeš sám, to dokážeme spolu …“ spoznávate v týchto slovách text…

Kafé Lampy hneď v úvode roka „naplnilo šťastie.“ Konkrétne výtvarníčka ANNA…

Moderátor v rádiu, profesor a teraz sa naplno venuje tvorbe…

Minulý rok sa v Kafé Lampy premietal krátky ekologický film The…

Historik, spisovateľ a smelo možno povedať aj popularizátor slovenskej histórie, Pavel…

Vyrastala v Starom meste, no dnes sa cíti pohodlne práve…