Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Služby » Biznis eventy a podujatia

Biznis eventy a podujatia

Jedinečné biznis eventy a podujatia

Zažite biznis event v priestoroch, ktoré prispôsobíme na mieru vašim požiadavkám.

Poskytneme vám všetko, čo potrebujete – od interiérovej prípravy cez profesionálnu prezentačnú techniku či ozvučenie až po zabezpečenie cateringu a coffeebreak-ových prestávok.

Zarezervovať si môžete celý priestor alebo len miestnosti, ktoré vám vyhovujú. Maximálna kapacita  priestorov je 150 hostí. Všetky miestnosti sú vybavené profesionálnou prezentačnou technikou.

Pri prenájme priestorov zabezpečíme kompletné služby skúsených baristov, barmanov a čašníkov. Tešiť sa môžete na kávové, čajové špeciality a zaujímavé alkoholické a nealkoholické drinky.

Pripravíme studený alebo teplý bufet. Po dohode prichystáme súkromnú riadenú degustáciu vín, rumov, whiskey alebo pútavé workshopy o káve alebo čaji.

Zabezpečíme i zážitkové hudobné a tanečné vystúpenie so skvelým animačným programom profesionálneho tanečníka – vaši hostia sa budú cítiť výnimočne. A aby sa cítili aj bezpečne –  v celom priestore máme autonómny chladiaci systém, ktorý spĺňa vysoké hygienické normy.

150 hostí

Teplý a studený bufet

Profesionálne vybavenie

Služby horného i dolného baru

Biznis eventy a podujatia ešte výhodnejšie

Staňte sa členom VIP klubu. Vyberte si dĺžku členstva tri, deväť alebo dvanásť mesiacov a získajte zníženú cenu prenájmu všetkých našich priestorov.

S klubovou kartou máte VIP salónik po dohode len pre seba a bezplatne, v dohodnutých časoch a podmienkach. Rovnako aj vstupy na naše platené kultúrne podujatia. Napíšte nám a objavte všetky výhody našej klubovej karty.

VIP salónik a Galéria

Sála LAMPY / 70 m2

Pre koho a na čo sú priestory určené

Pre malé aj veľké firmy

Na firemné prezentácie

Na konferencie

Na teambuildingy

Na firemné večierky

  Rezervujte si službu

    Kompletná cenová ponuka na vyžiadanie

  Referencie

  Spätná väzba

  Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. Neustále inovujeme a rozširujeme ponuku našich služieb a výberových zrnkových káv. Jedine s vami totiž dokážeme žiariť na pravom brehu Dunaja a ďalej rozširovať rady petržalských kávičkárov.

  EVER LUTION, s.r.o.

  „Ďakujeme ešte raz za zorganizovanie eventu. Bolo to výborné.“

  ~ EVER LUTION, s.r.o.

  SPIE ELEKTROVOD, a.s.

  „Pre LAMPY culture & club & coffee sme sa rozhodli najmä kvôli perfektnej technike, ktorú ponúkajú. Zvuk je ostrý, meetingy online nie sú problém. Multifunkčná obrazovka je skvelý doplnok pre úspešné prezentovanie. Vždy sa tu cítime veľmi príjemne. Je o nás naozaj veľmi dobre postarané. V Kafé Lampy sa nám snažia splniť všetky požiadavky. Pravidelne počas dňa dopĺňajú coffee break a ponúkajú kvalitnú, dobrú kávu, dokonca aj s rastlinným mliekom. Páčia sa nám tiež priestory. Sú dobre členité, máme tam súkromie i pohodlie. Cítime sa v nich útulne, ako doma. Po stenách visia nádherné obrazy, ktoré pravidelne menia. Naviac, kedykoľvek počas workshopu vieme vyjsť z VIP salónika von a vybaviť si telefonáty. Jednoznačne odporúčame.“

  ~ SPIE ELEKTROVOD, a.s.

  Peter Konečný – kontrabasista, básnik, textár a fotograf

  „Miesta robia ľudia. Majitelia, ich zamestnanci a nakoniec zákazníci. Tí poslední prichádzajú, keď majitelia a zamestnanci robia svoju prácu s láskou a neutíchajúcim zápalom. To je to čo cítim s KAFÉ LAMPY, a za to vám srdečne ďakujem.“

  ~ Peter Konečný – kontrabasista, básnik, textár a fotograf

  EOS KSI Slovensko, s.r.o.

  „Priestory LAMPY, culture & club & coffee  nám vyhovujú z viacerých dôvodov, lokalita, moderné a zároveň veľmi útulné pre účely školení a workshopov. Oceňujeme technické možnosti vybavenia miestností – stropný dataprojektor, flipchartové tabule, ktoré sú nevyhnutné pre interaktívne vzdelávanie v dnešnej dobe. Prostredie je inšpiratívne a príjemne podnetné pre účastníkov aj lektorov. Spätné väzby našich účastníkov školení boli pozitívne, oceňovali prístup personálu, prostredie aj dostupnosť autom alebo MHD. Účastníci školenia ocenili aj ochutnávku kávy, ktorú zažili počas prestávky teamlíderského workshopu. Cítili sme sa u vás ako vítaný klient a ľudia boli spokojní. Ďakujeme.“

  ~ EOS KSI Slovensko, s.r.o.

  Prečítajte si to najlepšie z nášho blogu

  „Čo nedokážeš sám, to dokážeme spolu …“ spoznávate v týchto slovách text…

  Kafé Lampy hneď v úvode roka „naplnilo šťastie.“ Konkrétne výtvarníčka ANNA…

  Moderátor v rádiu, profesor a teraz sa naplno venuje tvorbe…

  Minulý rok sa v Kafé Lampy premietal krátky ekologický film The…

  Historik, spisovateľ a smelo možno povedať aj popularizátor slovenskej histórie, Pavel…

  Vyrastala v Starom meste, no dnes sa cíti pohodlne práve…

  Pozrite si naše ďalšie služby

  Biznis školenia
  a workshopy

  Výstavy
  a vernisáže

  Kaviareň
  a Street View Bar

  Súkromné oslavy
  a uzavreté spoločnosti