Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Náš príbeh » Lampy v médiách

Kafé LAMPY v médiách

Napísali o nás

Zistite viac o LAMPY, culture & club & coffee. Prečítajte si o našich víziach, plánoch, aktivitách a prekážkách na ceste za cieľom rozžiariť pravý breh Dunaja.

Pripravili sme pre vás výber najzaujímavejších článkov, rozhovorov a zmienok v médiách, ktoré nás úprimne zahriali pri srdci.

Mediálne výstupy

HNonline.sk – Navštívte Lampy. Kaviareň, ktorá rozžiarila Petržalku

Kávičkovanie nemáme radi výhradne kvôli dobrej káve. Za spokojným kávičkárom vždy stojí skutočná alchýmia, ktorú poznajú len tí najlepší z najlepších. Zabudnite preto na Starbucks. Štýlové a chutné kaviarne máme i na Slovensku. Tentokrát si posvietime na chuť do života v kaviarni Lampy v Petržalke. Prečítajte si ďalší tip na zaujímavý podnik v spolupráci s portálom kávičkári.sk.

Kávičkári.sk – Kafé LAMPY spája ľudí umením, pomocou a kultúrou

Káva a umenie – to je ako pravá a ľavá, more a pláž alebo Bob a Bobek. Skrátka k sebe patria. Poznáte priestor, ktorý tieto dve srdcové záležitosti spája? My áno! Kaviareň Kafé LAMPY culture & club & coffee rozžiari aj váš deň. Dobrou kávou, umeleckým pohladením duše, jedinečnou atmosférou. Navštívte toto zaujímavé miesto, ktoré sa nachádza, možno trochu netradične, v bratislavskej Petržalke. Je rovnako inšpiratívne a energické, ako jeho majiteľka Andrea Reichová.

Ženyvmeste.sk – Klub knihomilov: Spisovateľky Fulmeková a Čarná a podnikateľka Reichová hovorili o svojich prvenstvách

Koncom novembra sme sa stretli v LAMPY, culture & club & coffee na prvom stretí Klubu knihomoľov. O knihách rozprávali spisovateľky Denisa Fulmeková, Lucia Pastierová Čarná a vizionárka a zakladateľka značky Kafé LAMPY, Andrea Reichová.

ŽenskýWEB.sk – Múzy nesmú mlčať

Vojna zničila na Ukrajine takmer všetko. Mestá, životy i ilúzie. Pár dní po jej vypuknutí LAMPY, culture & club & coffee (ďalej len Kafé Lampy) zrealizovali výstavu medzinárodne oceňovaného dizajnéra Mykolu Kovalenka. Ukrajinský umelec sa zaviazal, že každý deň vojny vytvorí nový poster. Bol to jeho spôsob, ako sa vyrovnať s hrôzami vojny. Výstava získala veľký ohlas a následne Kovalenkove postery obehli svet. Prečítajte si, prečo sa dramaturgia LAMPY rozhodla opätovne predstaviť šiestich umelcov, bytostne spätých s Ukrajinou.

„Záujem médií je pre nás záväzok, aby sme na sebe pracovali ešte viac ako doteraz. Ďakujeme za vašu podporu. Jedine vďaka vám, vašej dôvere, vytvoreným priateľstvám, vzájomnej úcte a spoločným nápadom žiaria LAMPY stále viac.“

Andrea Reichová – Majiteľka kafe lampy

Objavte Kafé LAMPY

Náš príbeh

V LAMPY, culture & club & coffee sme tu pre vás už 9 rokov. Vďaka vám, vašej dôvere, vytvoreným priateľstvám, vzájomnej úcte a spoločným nápadom sa tešíme na každý ďalší deň.

Naše priestory

LAMPY tvorí 5 jedinečných a navzájom oddelených priestorov. VIP salónik – Sála LAMPY – Galéria – Kaviareň  a Street View Bar. Spolu až 338 m².

Naše služby

Kafé LAMPY je ideálne miesto pre biznis stretnutia, konferencie, teambuildiny, firemné večierky, kurzy, školenia, workshopy, oslavy, malé svadby alebo krsty kníh.