Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Služby » Kaviareň a Street View Bar

Kaviareň a Street View Bar

Začnime kávou, sme kávičkári

V Kafé LAMPY, culture & club & coffee nájdete dva kávovary, päť mlyncov a neskutočné odhodlanie pripraviť vám najlepšiu kávovú špecialitu. Máte sa na čo tešiť! Od začiatku totiž spolupracujeme s profesionálnym baristom a našim partnerom Stanislavom Cibuľom. 

Chceme vám dopriať niečo výnimočné.  Kto pozná náš unikátny blend –  CAFFÉ CREMA, ten vie, že ide na istotu. Vyvážená chuť, bohatá crema a plne telo chutí naozaj  každému. Ak chcete degustovať kávové špeciality aj doma, tak neváhajte a vyberte si z našej ponuky odrodovej kávy.

Výbornú príležitosť dozvedieť sa o káve viac predstavujú naše dni kávy a kávové workshopy. Vychutnáte si na nich i výnimočnú kávu Columbia Barrique Rum fermentation.  Okrem kaviarne na poschodí vás radi privítame aj v našom obľúbenom  Street View Bare. Tento jedinečný bar na prízemí je ideálny pre príjemne posedenie, ničím nerušené sledovanie diania na ulici alebo pre kreatívnu prácu za počítačom.

Príďte ochutnať naše kávové a čajové špeciality či zdravé, bezlepkové a bezlaktózové zákusky.

Neprehliadnuteľná je aj veľká LED obrazovka, na ktorej nájdete naše aktuálne výstavy a podujatia prebiehajúce na hornom poschodí.

1500 zorganizovaných
výstav

Viac ako 2000
umelcov

338 m2 výstavnej
plochy

4 jedinečné
výstavné plochy

Výnimočnosť priestorov Kaviarne a Street View Baru

Poznáte priestor, v ktorom sa kávou všetko len začína? Príďte sa presvedčiť! Ponúkneme vám kávové a čajové špeciality, zdravé, bezlepkové a bezlaktózové koláče, chutné raňajky či originálne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Výnimočnosť priestorov dopĺňajú aktuálne umelecké výstavy. Vo vitrínach nájdete výber predajných kníh od AMAZING PLANET či od vydavateľstva RAK.  Pri  večerných podujatiach sa naša kaviareň mení na bar so zážitkovou degustáciou, ktorú sa určite oplatí vyskúšať.

Kaviareň / 18-25 miest na sedenie

Street View Bar

Prečo si vybrať tieto priestory

Viac ako 150-tisíc šálok vypitej kávy

Overené portálom Kávičkáci

Jedinečná atmosféra

Každý mesiac nová odrodobá káva

Dni kávy a kávové workshopy

  Rezervujte si službu

    Kompletná cenová ponuka na vyžiadanie

  Referencie

  Spätná väzba

  Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. Neustále inovujeme a rozširujeme ponuku našich služieb a výberových zrnkových káv. Jedine s vami totiž dokážeme žiariť na pravom brehu Dunaja a ďalej rozširovať rady petržalských kávičkárov.

  Andrej Kristl

  „Veľmi pekná a útulná kaviareň na začiatku Petržalky. Okrem samotnej kaviarne sa tu nachádza aj mini galéria, v ktorej sa dosť často menia obrazy a výstavy. Pri obdivovaní sieťotlače od Warhola nám pani majiteľka ponúkla aj extra výklad k priestorom a ich funkčnosti. Odporúčam navštíviť.“

  ~ Andrej Kristl

  Darina Feglová

  „Ak ste milovník umenia, dobrej kávy a kvalitných zákuskov, tak vám odporúčam navštíviť kaviareň Kafé Lampy na Černyševského. Okrem výborných zákuskov tam nájdete aj milý a ochotný personál na čele s vždy usmiatou pani majiteľkou. Tá väčšinou chystá buď novú výstavu, vernisáž alebo iné zaujímavé podujatie. Príjemnú atmosféru dotvára nedávno prerobený interiér, ktorý je čistý, vzdušný a pôsobí veľmi upokojujúco. Odporúčam na priateľské a pracovné stretnutia.“

  ~ Darina Feglová

  Jana Blahová

  „Veľmi príjemný podnik, milá majiteľka aj obsluha, vynikajúce nápoje aj zákusky. Okrem toho ešte aj veľa dobrých akcií, workshopov a výstav.”

  ~ Jana Blahová

  Štefan Bučko – herec, recitátor, moderátor

  „Kaviareň s takým ušľachtilým poslaním. Je to však v súlade s tradíciou. V takýchto prostrediach vznikali najväčšie výtvory ľudského ducha. Udržiavajte si, Andrejka, túto náklonnosť. V úcte k Dantemu i k ľuďom, vďaka ktorým sme ho mohli prezentovať v týchto priestoroch.“

  ~ Štefan Bučko – herec, recitátor, moderátor

  Prečítajte si to najlepšie z nášho blogu

  1. Prečo fotografia? A nedá mi, pôvod výrazu fotografia je…

  „Čo nedokážeš sám, to dokážeme spolu …“ spoznávate v týchto slovách text…

  Kafé Lampy hneď v úvode roka „naplnilo šťastie.“ Konkrétne výtvarníčka ANNA…

  Moderátor v rádiu, profesor a teraz sa naplno venuje tvorbe…

  Minulý rok sa v Kafé Lampy premietal krátky ekologický film The…

  Historik, spisovateľ a smelo možno povedať aj popularizátor slovenskej histórie, Pavel…

  Vyrastala v Starom meste, no dnes sa cíti pohodlne práve…

  Pozrite si naše ďalšie služby

  Biznis školenia
  a workshopy

  Biznis
  eventy a podujatia

  Výstavy
  a vernisáže

  Súkromné oslavy
  a uzavreté spoločnosti