Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Služby » Biznis školenia a workshopy

Biznis školenia a workshopy

Súkromie pre vaše školenia a workshopy

Zorganizujte si workshop, konferenciu alebo teambuilding. Priestory, profesionálne vybavenie a občerstvenie zabezpečíme my.

Na výber máte viacero miestností – VIP salónik v anglickom štýle, priestrannú Sálu LAMPY a Galériu plnú svetla. Vďaka profesionálnemu technickému vybaveniu priestorov zabezpečíme kvalitné premietanie obrazu i zvuku vo viacerých miestnostiach naraz.

Každý mesiac navyše zdobia naše steny nové umelecké diela. Počas prestávky si preto môžete vystavené obrazy a fotografie poobzerať a načerpať inšpiráciu či nové nápady.

Náš profesionálny tím vám počas biznis školení a workshopov poskytne najlepšie baristické služby. Tešiť sa môžete na kávové aj čajové špeciality.

Personálna obsluha je pre vás taktiež k dispozícií. Sme srdcom kávičkári, preto našu kávu servírujeme jedine do porcelánových šálok.

Samozrejmosťou sú cateringové služby, ktoré si zvolíte zo širokej ponuky nášho občerstvenia. V ponuke nájdete i výhodné coffebreak-ové balíky.

Profesionálne vybavenie

Teplý a studený bufet

Coffee Break prestávky

Výhodná klubová karta

Biznis školenia a workshopy ešte výhodnejšie

Staňte sa členom VIP klubu. Vyberte si dĺžku členstva tri, deväť alebo dvanásť mesiacov a získajte zníženú cenu prenájmu všetkých našich priestorov.

S klubovou kartou máte VIP salónik po dohode len pre seba a bezplatne, v dohodnutých časoch a podmienkach. Rovnako aj vstupy na naše platené kultúrne podujatia. Napíšte nám a objavte všetky výhody našej klubovej karty.

VIP salónik a Galéria

Sála LAMPY / 70 m2

Pre koho a na čo je priestor určený

Pre malé a veľké firmy

Na firemné školenia

Na konferencie

Na teambuildingy

Na firemné meetingy

  Rezervujte si službu

    Kompletná cenová ponuka na vyžiadanie

  Referencie

  Spätná väzba

  Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. Neustále inovujeme a rozširujeme ponuku našich služieb a výberových zrnkových káv. Jedine s vami totiž dokážeme žiariť na pravom brehu Dunaja a ďalej rozširovať rady petržalských kávičkárov.

  EOS KSI Slovensko, s.r.o.

  „Priestory LAMPY, culture & club & coffee  nám vyhovujú z viacerých dôvodov, lokalita, moderné a zároveň veľmi útulné pre účely školení a workshopov. Oceňujeme technické možnosti vybavenia miestností – stropný dataprojektor, flipchartové tabule, ktoré sú nevyhnutné pre interaktívne vzdelávanie v dnešnej dobe. Prostredie je inšpiratívne a príjemne podnetné pre účastníkov aj lektorov. Spätné väzby našich účastníkov školení boli pozitívne, oceňovali prístup personálu, prostredie aj dostupnosť autom alebo MHD. Účastníci školenia ocenili aj ochutnávku kávy, ktorú zažili počas prestávky teamlíderského workshopu. Cítili sme sa u vás ako vítaný klient a ľudia boli spokojní. Ďakujeme.“

  ~ EOS KSI Slovensko, s.r.o.

  SPIE ELEKTROVOD, a.s.

  „Pre LAMPY culture & club & coffee sme sa rozhodli najmä kvôli perfektnej technike, ktorú ponúkajú. Zvuk je ostrý, meetingy online nie sú problém. Multifunkčná obrazovka je skvelý doplnok pre úspešné prezentovanie. Vždy sa tu cítime veľmi príjemne. Je o nás naozaj veľmi dobre postarané. V Kafé Lampy sa nám snažia splniť všetky požiadavky. Pravidelne počas dňa dopĺňajú coffee break a ponúkajú kvalitnú, dobrú kávu, dokonca aj s rastlinným mliekom. Páčia sa nám tiež priestory. Sú dobre členité, máme tam súkromie i pohodlie. Cítime sa v nich útulne, ako doma. Po stenách visia nádherné obrazy, ktoré pravidelne menia. Naviac, kedykoľvek počas workshopu vieme vyjsť z VIP salónika von a vybaviť si telefonáty. Jednoznačne odporúčame.“

  ~ SPIE ELEKTROVOD, a.s.

  EVER LUTION, s.r.o.

  „Ďakujeme ešte raz za zorganizovanie eventu. Bolo to výborné.“

  ~ EVER LUTION, s.r.o.

  Ľadislav Karaba

  „Oáza pokoja, príjemnej hudby a krásneho prostredia. Klimatizovaný priestor, excelentné služby, rozprávková káva a dizajnové diela v šálke kávy.“

  ~ Ľadislav Karaba

  Vyberáme najčítanejšie články z nášho blogu

  „Čo nedokážeš sám, to dokážeme spolu …“ spoznávate v týchto slovách text…

  Kafé Lampy hneď v úvode roka „naplnilo šťastie.“ Konkrétne výtvarníčka ANNA…

  Moderátor v rádiu, profesor a teraz sa naplno venuje tvorbe…

  Minulý rok sa v Kafé Lampy premietal krátky ekologický film The…

  Historik, spisovateľ a smelo možno povedať aj popularizátor slovenskej histórie, Pavel…

  Vyrastala v Starom meste, no dnes sa cíti pohodlne práve…

  Pozrite si naše ďalšie služby

  Biznis eventy
  a podujatia

  Výstavy
  a vernisáže

  Kaviareň
  a Street View Bar

  Súkromné oslavy
  a uzavreté spoločnosti