Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Lampy v obrazoch

Kafé LAMPY v obrazoch

Raz vidieť je viac ako stokrát počuť

V LAMPY culture & club & coffee umenie milujeme. A ono si obľúbilo nás.

Naše nadšenie prenášame aj na ľudí, ktorí nás bežne nenavštevujú. Výhodou našich piatich od seba oddelených priestorov je, že vďaka neustále prebiehajúcim workshopom a biznis stretnutiam sa tvorba výtvarníkov otvára ďaleko širšiemu publiku.

Veríme, že si diela talentovaných slovenských a zahraničných umelcov zaslúžia dostať sa z ateliérov a našich stien k ľuďom, do ich domovov a pracovného prostredia.

Prijmite naše pozvanie a vychutnajte si kvalitnú odrodovú kávu v exkluzívnych galerijných priestoroch v Petržalke.

Neváhajte a zarezervujte si naše priestory

Pozrite si našu fotogalériu

Prečo si vybrať Kafé LAMPY

LAMPY, culture & club & coffee je priestor prinášajúci multi-žánrové aktivity pre širokú a odbornú verejnosť, a to nielen na pravom brehu Dunaja. Je to priestor pre súčasnú umeleckú tvorbu začínajúcich, menšinových, ale i etablovaných umelcov. Priestor pre spoločenské témy a vedomostné prezentácie, ako aj vzdelávanie návštevníkov v rôznych oblastiach. Skrátka priestor, ktorý spája umenie, biznis a pôžitok zo šálky dobrej kávy.

Kafé LAMPY tvorí päť jedinečných a navzájom oddelených priestorov. VIP salónikSála LAMPYGalériaKaviareň na hornom poschodí, Street View Bar na prízemí. Spolu až 338 m². Maximálna kapacita je 150 hostí.

Celý priestor je vybavený profesionálnou prezentačnou technikou (2x projekčné plátno, 2x projektor, stropné ozvučenie, 1x veľkoplošný prezentačný TV, mikrofóny) a novým autonómnym chladiacim systémom, ktorý spĺňa vysoké hygienické štandardy. Je ideálny pre umelecké výstavy, komorné koncerty, literárne besedy, krsty kníh, odborné diskusie, workshopy, tanečné vystúpenia, filmové premietania, eventy či školenia. Na svoje si prídu aj kávičkári všetkých generácií, pretože v Kafé LAMPY kávu vážne milujeme. Našim zápalom zároveň postupne rúcame mýtus, že za kultúrou a výbornou kávou sa chodí len do centra mesta.

5 jedinečných
priestorov

338 m² 
pre vás a vašich hostí

150
miest

Objavte naše unikátne priestory

Sála LAMPY

Kaviareň

Street view bar

Slovo majiteľky – Andrey Reichovej

„V Kafé LAMPY sa držíme jednoduchej filozofie. Snažíme sa robiť všetko ešte lepšie, ako sa od nás očakáva. Naše steny preto nie sú holé, ale každý mesiac ich zdobia nové umelecké diela. Z rovnakého dôvodu vo VIP Salóniku nenájdete klasický projektor a rozťahovacie plátno, ale obrovský moderný televízor s HDMI pripojením. Ten využijete na pozeranie obchodných správ i profesionálne prezentácie. V ďalšom našom priestore, v Kaviarni sa rada osobne prihovorím všetkým novým aj stálym hosťom. Nie je to bežné, ale v Kafé LAMPY sa vždy tešíme z každého nášho navštevníka. Chceme, aby sa u nás všetci cítili príjemne, uvoľnene a výnimočne.”