fbpx
Rezervácie na
IMG_3587

LAMPY opäť žiaria!

 Kafé LAMPY vznikli v Petržalke s veľkým cieľom – rozžiariť spoločenským životom celú šťvrť. Ale nás poteší aj to, keď si v pokoji vychutnáte našu skvelú odrodovú kávu. Podstatné je, aby každý návštevník bol príjemne prekvapený. Po lete napríklad aj krásne vynoveným interiérom!

PREKVAPIVÝ PROGRAM

Po ôsmych rokoch sa môžeme pochváliť úspešnými kultúrnymi podujatiami. Výstavy s vernisážami sa konajú v priestoroch VIP salóniku a kaviarne v mesačných intervaloch a pre veľký záujem sme rozšírili možnosť vystavovať aj v Sále LAMPY.

Naše priestory využívajú skúsení lektori pri školeniach, spoločnosti pri firemných workshopoch, biznis raňajkách s možnosťou využitia špičkovej prezentačnej techniky.

Spoluorganizujeme Večer zVEDAvých NERD NITE, Klub Knihomilov či prezentácie s OZ Cesty necestou. Pripravujeme rozhovory s osobnosťami kultúrno-spoločenského života, večerný čas trávime kurzami tanca LATINO DANCE FIT, jogou či pilatesom. O tom, že nezabúdame aj na deti sa môžete presvedčiť na stránke venovanej špeciálne deťom www.via-mia.sk.

Náš multifunkčný priestor má rozmanité možnosti využitia, naďalej ho rozširujeme a sme otvorení novým projektom a nápadom.

PREKVAPIVÁ KÁVA

V príjemnom a útulnom prostredí našej kaviarne si môžete kedykoľvek vychutnať čerstvo praženú odrodovú kávu  z 3 mlyncov (garantom je skúsený barista Stanislav Cibuľa), domáce bratislavské dezerty, slané pochúťky ako napríklad obľúbený Quiche Lorraine, domáce čerstvé limonády alebo si posedieť pri kvalitnom vínku.

PREKVAPIVÝ INTERIÉR

Kafé LAMPY, to sú 4 jedinečné a navzájom oddelené priestory. 
Spolu až 251 m2 je rozdelených na VIP klub, Sálu LAMPY, Galérie a kaviareň. Ich spoločná kapacita je 150 hostí. Vďaka tomu je to ideálny priestor na rôzne súkromné oslavy, malé svadby, krsty, módne prehliadky, firemné večierky, biznis stretnutia, tlačové konferencie, teambuildingové aktivity, semináre, kurzy, školena a workshopy.

VIP salónik vám zaručí 100% súkromie.

Interiér inšpirovaný anglickými klubmi ponúka aj možnosť využiť veľkoplošnú TV so zabudovaným PC.
Kapacita 20 miest na sedenie.

Sála LAMPY

vás prekvapí priestorom a flexibilitou jeho využitia. K dispozícii je moderná audiotechnika, dataprojektor, premietacieho plátno či bezdrôtové mikrofóny. Je ideálna na firemné či individuálne školenia, prezentácie, vystúpenia rôznych umelcov hudobného, divadelného či literárneho sveta. Je možné ju využiť aj na pohybové kurzy v menších skupinách.
Kapacita 70 miest na sedenie / 80 státie.

Galéria

svetlo zo všetkých strán a predsunutá galérová terasa. V galérii si vychutnáte drink a vždy budete mať prehľad o všetkom, čo sa okolo vás deje. Aj vďaka preskleneným vitrínam okolo vás. Galéria je ideálna aj na otvorený workshop či prezentáciu, kde nikto neruší neskorým príchodom. 

IMG_9271

Kaviareň

vás očarí útulnosťou teplých tónov, vôňou kávy, príjemnou hudbou a pokojným prostredím vhodným na pracovné či súkromné stretnutia. Často využívaná na posedenie s knihou v ruke z našej knižnice, ale aj na pravidelné workshopy o káve. 
Kapacita 18 miest na sedenie / prípadne až 25.

CATERING

Catering Vám v našich priestoroch poskytneme, či už pri realizácii firemných akcií, spoločenských podujatí či rodinných osláv.

Cíťte sa u nás príjemne!