Rezervácie na

Kaviareň plná prekvapení!

Kafé LAMPY vznikli v Petržalke s veľkým cieľom – rozžiariť spoločenským životom celú šťvrť. Ale nás poteší aj to, keď si v pokoji vychutnáte našu skvelú odrodovú kávu. Podstatné je, aby každý návštevník bol príjemne prekvapený.

PREKVAPIVÝ PROGRAM

Po piatich rokoch sa môžeme pochváliť úspešnými kultúrnymi akciami – koncertnými večermi harfistu Michala Matejčíka, šansoniérky Andrei Zimányiovej, speváčky Andrei Bučkovej, Kataríny Koščovej, Majka Spirita, Marcelly Molnarovej, kapely Queer Jane, EA, Signature, výstavami fotografií Juraja Chlpíka, Eduarda Timku, , obrazov Noemi Kolčak-Szakallovej, Miliny Zimkovej, Tibetských majstrov, Silvii Švecovej, Viery Čapkovej, Márii Šmihulovej, Štefana Janca, Zuzany Čáni, Heny Kováčovej, Valérii Vrba, Jany Hegyiovej, Sashy Berkyovej, Adely Píšovej, Miaro Szásu, Martina Imana, Luka Brase, Romana Lazara, vzácna prehliadka diel troch generácii rodiny Laukovcov či sôch Norberta Kelecsényiho a mnoho ďaľších. Veľký záujem vzbudila aj divadelná premiéra Milky Zimkovej, ktorá sa vypredala v priebehu pár dní, či spomienka na herca Ladislava Chudíka prostredníctvom jeho manželky a jeho kolegov z divadelného prostredia. Výstavy s vernisážami sa konajú v priestoroch VIP klubu a kaviarne v mesačných intervaloch a pre veľký záujem sme rozšírili možnosť vystavovať aj v Sále LAMPY.

V súčasnosti pripravujeme klubové biznis raňajky, pravidelné kurzy anglického jazyka, na ktoré nadviaže jazyková kaviareň, rozhovory s osobnosťami kultúrno- spoločenského života, kurzy tanca LATINO DANCE a mnohé iné akcie. O tom, že nazabúdame aj na deti sa môžete presvedčiť aj na stránke venovanej špeciálne deťom www.via-mia.sk

PREKVAPIVÁ KÁVA

V príjemnom a útulnom prostredí našej kaviarne si môžete kedykoľvek vychutnať čerstvo praženú kávu (garantom je skúsený barista Stanislav Cibuľa), domáce bratislavské dezerty, slané pochúťky ako napríklad obľúbený Quiche Lorraine, domáce čerstvé limonády alebo si posedieť pri kvalitnom vínku.

PREKVAPIVÝ INTERIÉR

Kafé LAMPY, to sú 3 jedinečné a navzájom oddelené priestory. 
Spolu až 251 m2 je rozdelených na VIP klub, Sálu LAMPY a kaviareň. Ich spoločná kapacita je 150 hostí. Vďaka tomu je to ideálny priestor na rôzne súkromné oslavy, malé svadby, krsty, módne prehliadky, firemné večierky, biznis stretnutia, tlačové konferencie, teambuildingové aktivity, semináre, kurzy, školena a workshopy.

VIP salónik vám zaručí 100% súkromie.

Interiér inšpirovaný anglickými klubmi ponúka aj možnosť využiť veľkoplošnú TV so zabudovaným PC.
Kapacita 20 miest.

Sála LAMPY

vás prekvapí priestorom a flexibilitou jeho využitia. K dispozícii je moderná audiotechnika, dataprojektor, premietacieho plátno či bezdrôtové mikrofóny. Je ideálna na vystúpenia rôznych umelcov hudobného, divadelného či literárneho sveta.
Kapacita 60 miest na sedenie / 70 státie.

Kaviareň

vás prekvapí priestorom a flexibilitou jeho využitia. K dispozícii je moderná audiotechnika, dataprojektor, premietacieho plátno či bezdrôtové mikrofóny. Je ideálna na vystúpenia rôznych umelcov hudobného, divadelného či literárneho sveta.
Kapacita 60 miest na sedenie / 70 státie.

CATERING

Catering Vám v našich priestoroch poskytneme, či už pri realizácii firemných akcií, spoločenských podujatí či rodinných osláv.

Cíťte sa u nás príjemne!