fbpx
Rezervácie na

Kaviareň plná prekvapení!

Kafé LAMPY vznikli v Petržalke s veľkým cieľom – rozžiariť spoločenským životom celú šťvrť. Ale nás poteší aj to, keď si v pokoji vychutnáte našu skvelú odrodovú kávu. Podstatné je, aby každý návštevník bol príjemne prekvapený.

PREKVAPIVÝ PROGRAM

Po siedmich rokoch sa môžeme pochváliť úspešnými kultúrnymi podujatiami – koncertnými večermi harfistu Michala Matejčíka, šansoniérky Andrei Zimányiovej, speváčky Andrei Bučkovej, Kataríny Koščovej, Majka Spirita, Marcelly Molnarovej, kapely Queer Jane, EA, Signature, výstavami fotografií Juraja Chlpíka, Eduarda Timku, , obrazov Noemi Kolčak-Szakallovej, Miliny Zimkovej, Tibetských majstrov, Silvii Švecovej, Viery Čapkovej, Márii Šmihulovej, Štefana Janca, Heny Kováčovej, Valérii Vrba, Jany Hegyiovej, Sashy Berkyovej, Adely Píšovej, Miaro Szásu, Júlii Piačkovej Martina Imana, Luka Brase, Romana Lazara, Igi Brezu, Lucii Filimonovej, Jana Valtera, Petra Kľúčika, Igora Piačku, Maríny Richterovej, vzácna prehliadka diel troch generácii rodiny Laukovcov či sôch Norberta Kelecsényiho, Štefana Širokého a mnoho ďaľších. Boli sme súčasťou projektu Medzinárodného cyklu brazílskeho umenia XXII s účasťou až 80 brazílskych umelcov. Veľký záujem vzbudila aj divadelná premiéra Milky Zimkovej, ktorá sa vypredala v priebehu pár dní, či spomienka na herca Ladislava Chudíka prostredníctvom jeho manželky a jeho kolegov z divadelného prostredia. Výstavy s vernisážami sa konajú v priestoroch VIP klubu a kaviarne v mesačných intervaloch a pre veľký záujem sme rozšírili možnosť vystavovať aj v Sále LAMPY.

Naše priestory využívajú skúsení lektori pri školeniach, spoločnosti pri firemných workshopoch, biznis raňajkách s možnosťou využitia špičkovej prezentačnej techniky vo VIP salóniku či v Sále LAMPY.

Spoluorganizujeme Večer zVEDAvých NERD NITE, Klub Knihomilov či prezentácie s OZ Cesty necestou. Pripravujeme rozhovory s osobnosťami kultúrno-spoločenského života, večerný čas trávime kurzami tanca LATINO DANCE FIT, jogou či pilatesom. O tom, že nezabúdame aj na deti sa môžete presvedčiť na stránke venovanej špeciálne deťom www.via-mia.sk.

Náš multifunkčný priestor má rozmanité možnosti využitia, naďalej ho rozširujeme a sme otvorení novým projektom a nápadom.

PREKVAPIVÁ KÁVA

V príjemnom a útulnom prostredí našej kaviarne si môžete kedykoľvek vychutnať čerstvo praženú odrodovú kávu  z 3 mlyncov (garantom je skúsený barista Stanislav Cibuľa), domáce bratislavské dezerty, slané pochúťky ako napríklad obľúbený Quiche Lorraine, domáce čerstvé limonády alebo si posedieť pri kvalitnom vínku.

PREKVAPIVÝ INTERIÉR

Kafé LAMPY, to sú 3 jedinečné a navzájom oddelené priestory. 
Spolu až 251 m2 je rozdelených na VIP klub, Sálu LAMPY a kaviareň. Ich spoločná kapacita je 150 hostí. Vďaka tomu je to ideálny priestor na rôzne súkromné oslavy, malé svadby, krsty, módne prehliadky, firemné večierky, biznis stretnutia, tlačové konferencie, teambuildingové aktivity, semináre, kurzy, školena a workshopy.

VIP salónik vám zaručí 100% súkromie.

Interiér inšpirovaný anglickými klubmi ponúka aj možnosť využiť veľkoplošnú TV so zabudovaným PC.
Kapacita 20 miest na sedenie.

Sála LAMPY

vás prekvapí priestorom a flexibilitou jeho využitia. K dispozícii je moderná audiotechnika, dataprojektor, premietacieho plátno či bezdrôtové mikrofóny. Je ideálna na firemné či individuálne školenia, prezentácie, vystúpenia rôznych umelcov hudobného, divadelného či literárneho sveta. Je možné ju využiť aj na pohybové kurzy v menších skupinách.
Kapacita 70 miest na sedenie / 80 státie.

Kaviareň

vás očarí útulnosťou teplých tónov, vôňou kávy, príjemnou hudbou a pokojným prostredím vhodným na pracovné či súkromné stretnutia. Často využívaná na posedenie s knihou v ruke z našej knižnice, ale aj na pravidelné workshopy o káve. 
Kapacita 18 miest na sedenie / prípadne až 25.

CATERING

Catering Vám v našich priestoroch poskytneme, či už pri realizácii firemných akcií, spoločenských podujatí či rodinných osláv.

Cíťte sa u nás príjemne!